تبلیغات
مهندسی عمران 91 پیام نور ایلام - غلطنامه دانشجویی

دانشجو:

صاحب آرزوهای بر باد رفته ، بی خانمان ، آس و پاس  ، كسی كه تا صبح بیدار است و تا شب خواب. كسی كه سر كلاس فقط چرت می زند ، ساعتش را نگاه می كند و هر از گاهی با خمیازه می گوید: استاد خسته نباشید. كسی كه هر ترم فقط 4 واحد پاس می كند آن هم ولولوژی.بعضیا داغشو دوست دارن.

 

جدید الورود:

 تازه نفس. گیج. كسی كه به طور متناوب نسبت به آینده امیدوار و نا امید می شود. كسی كه از استاد راهنمای خود سراغ سالن غذاخوری را می گیرد. صفر كیلومتر. كسی كه چندان با حل المسائل ها آشنایی ندارد. كسی كه سر همه كلاس ها حاضر می شود.کسی که هنوز با کاربردهای اصلی دانشگاه آشنا نیست.جدایی نادر از بی بی اش.

 

فارغ التحصیل:

 فسیل، استخدام رسمی شركت ایران ول، كسی كه نسبت به تمامی امراض واكسینه شده. عاقبت به خیر ! بر باد رفته. از این جا رونده، از اونجا مونده. در حسرت اشتغال و ازدواج. كوله بار تجربه بر دوش. آینه عبرت پشت كنكوری ها.جایی برای پیرمردها نیست.

 

شب امتحان :

شبی كه خرج زیراكس دانشجویان بالا می رود. شب توبه. شب می خواهم زنده بمانم. شبی كه كاش هرگز صبح نشود. شبی كه خواب در آن شب حرام است. شبی كه به اندازه یك ترم می ارزد. شبی كه همه آرزو می كنند در درازی به گیسوی یار ماند و به بلندی شب یلدا.توبه نصوح.

 

پاس :

 لغتی كه آرزوی شماست تا پایان ترم در مورد تمامی دروس اخذ شده تان به كار ببرید. رفتاری كه در هنگام ثبت نام و فارغ التحصیل شدن از مسئولین سر می زند. رفتاری كه در فوتبال خوب محسوب می شود و در ادارات عرف. لغتی كه شما را از مشروطی دور می كند. كلمه ای كه از نظر زیبایی شناختی با بله عروس قابل مقایسه است.می خواهم زنده بمانم.

ده :

عددی منصوب به ناپلئون. گاهی وقت ها آرزوی خیلی هاست. تقریباً مساوی بیست. عددی كه خیلی خیلی بزرگتر از 99/9 می باشد و اصلاً قابل مقایسه نیست. زیبا ترین عدد برای بسیاری از دانشجویان. عشق دانشجویان شب امتحانی. عدد اشک ها و لبخند ها

 

گربه های دانشگاه :

اولین فدائیان غذای سلف سرویس، موش آزمایشگاهی آشپز، كسی كه بیشتر از خیلی از دانشجویان پسر سیبیل دارد، قشر تحصیل كرده دانشگاه، كسی كه برای ورود به دانشگاه كنكور نداده است. دارنده phd در میان حیوانات.کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد.

تقلب:

چیزی كه برایش تمام دستت را فدا می كنی، آنچه نیاز لباس به جیب و درز را بیش از پیش گوشزد می كند. جربزه سنج، پرنده كوچك خوشبختی، وجدان سنج مراقبان، معامله پایاپای با آبرو.بر باد رفته.

 

جزوه:

 چیزی که به قصد عمل خیر بین دانشجویان رد و بدل می شود. از نظر مشکل گشایی قابلیت رقابت با گره زدن سبزه در روز سیزده به در را دارد.دختران دم بخت آن را تمیز و خوش خط می نویسند. کسانی که به دنبال آن می روند توسط صاحب جزوه بلعیده می شوند. پس از خواندن بسوزان.

                                                                                                            علیرضا لبش(طنزپرداز)          
تاریخ : دوشنبه 28 اسفند 1391 | 12:26 ق.ظ | نویسنده : رسول رضایی | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.